Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 8.
Kinga S. napisał/a 9 października 2020:
Dziękuję za pomoc i polecam firmę Kamińscy bo pomogli też z formalnościami.
Żona Maria i Dzieci z rodzinami napisał/a 29 lipca 2020:
Zakład pogrzebowy Kamińscy to ludzie, na których można polegać. Wiadomo, że w takich chwilach każdy staje się zagubiony. Dzięki pomocy całego życzliwego personelu i właścicieli udało się przetrwać ból rozstania z mężem Janem. Polecam i będę polecać Państwa firmę.
Tomasz napisał/a 14 stycznia 2020:
Bardzo dobra firma, działają sprawnie, pogrzeb zmieścił się w kwocie zasiłku. Szczerze polecam
Małgorzata D. napisał/a 1 stycznia 2020:
Chce podziękować za przygotowanie pogrzebu Taty, wszystko odbyło się zgodnie z oczekiwaniami, dziękuje Pani z biura i Panom z cmentarza za to że pomyśleli o zabraniu wieńców i pomocy w ich przeniesieniu.
Rodzina Wierzbickich napisał/a 17 marca 2019:
Proszę przyjąć wyrazy najgłębszej wdzięczności za ceremonię żałobną naszego Taty Piotra. Dziękujemy, że przeprowadzili nas Państwo niemal za rękę przez każdy moment tej ostatniej drogi. Rzadko spotyka się tak cierpliwych, wyrozumiałych i pomocnych ludzi.
Rodzina Niedbalskich napisał/a 1 marca 2019:
Empatia to postawa, która powinna być normą, a jednak spotykamy ją zdecydowanie zbyt rzadko. Tym bardziej dziękujemy za współodczuwanie, którego doświadczaliśmy od wszystkich pracowników firmy KAMIŃSCY w czasie przygotowań i pogrzebu naszej Mamy, Babci i Prababci Wandy. To było piękne pożegnanie!
Rodzice Helenki napisał/a 13 lutego 2019:
Nie wiem, czy zdołam wyrazić naszą wdzięczność za Państwa obecność i staranie, żeby pogrzeb naszej córeczki był jak najpiękniejszy. Dziś wiemy, że to prawdziwe anioły żegnały naszego Aniołka. Dziękujemy.
Wiesław napisał/a 28 stycznia 2019:
KAMIŃSCY to firma, której można powierzyć uroczystości pogrzebowe wiedząc, że zatroszczą się o wszystko. Dziękując za piękne ostatnie pożegnanie mojej żony Krystyny – życzę Państwu wszystkiego, co najlepsze. Z szacunkiem – mąż Wiesław